Logistické služby šité na míru

Přinášíme profesionální logistické služby šité na míru. Jako logistická firma se sídlem v Praze se nezaměřujeme pouze na hlavní město, ale dopravu a další služby dokážeme zajistit pro zákazníky po celé České republice, na Slovensku i v ostatních evropských zemích. Zprostředkujeme rovněž vývoz a dovoz zboží z ostatních kontinentů.

Spokojenost klientů je v centru našeho zájmu. Vždy se maximálně snažíme vyhovět potřebám a požadavkům zákazníků. Součástí excelentního zákaznického servisu je možnost kontaktovat nás 24 hodin denně a dohodnout si nakládku či vykládku i další služby tak, aby Vám co možná nejvíce vyhovovaly z časového hlediska.

Naším cílem je poskytovat opravdu komplexní servis v oblasti logistiky. Proto nabízíme nejen vnitrostátní a mezinárodní autodopravu, ale také doplňkové služby, jako je celní servis, v jehož rámci pro vás vyřídíme veškerou administrativu spojenou s importem a exportem zboží, ale také balící servis, pojištění dopravovaného zboží a další služby. Poskytneme kompletní servis zabalení, celního odbavení a přepravy, případně předání k letecké přepravě. U nestandardního zboží určeného pro leteckou přepravu, jako jsou baterie nebo nebezpečné materiály, klasifikované směrnicemi IATA, zajistíme zabalení, označení i vyřízení příslušných deklarací a bezpečnostních listů.